Author Topic: RCCL letter of employment ili sta vec?  (Read 1339 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Aletador

• Registered
  • *
    • View Profile
RCCL letter of employment ili sta vec?
« on: 29/September/2017 »
Pozdrav drugari...prosle nedelje sam imao intervju za poziciju assistant waiter za RCCl, pre dva dana su me zvali iz agencije i rekli da sam prosao i da odem do agencije. U agenciji su mi dali neki document na jednom listu na kome je pisalo nesto u fazonu kao stavljeni ste u talent pool za poziciju WA (ovaj iz agencije kaze to je assist. waiter ali u dokumentu stoji samo WA  (0.o)) sa garantovanom platom od 1300$ on a 49 week basis. Dalje kaze da preporucuju da jos ne dajem otkaz na trenutnom poslu i jos neke gluposti. U sustini zanima me jel WA sigurno pozicija asst. waiter i sta znaci ovo garantovana plata od 1300$ na 49 nedelje? Hvala unapred  :wave:

Forum

RCCL letter of employment ili sta vec?
« on: 29/September/2017 »

Online CEO

• Administrator
  • Registered
  • *
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: RCCL letter of employment ili sta vec?
« Reply #1 on: 30/September/2017 »
Pogledaj post pod nazivom Royal Caribbean International ~ Letter of Employment
Slike nije bilo jer sam mijenjao domenu, ali sada je opet tu.
Dok ne dobiješ tako nešto, nemoj ni sanjati o LOE.
Ti si na čekanju i to je to. Mogu te zvati nekada, ali i ne moraju nikada.
WA zvuči kao waiter assistant, što je sasvim legitimna skraćenica, a plata od 1300 isto zvuči legitimno, jer tvoja glavna zarada dolazi iz bakšiša, a ta navedena može biti i 50 dolara, to ti ne znači skoro ništa. Ako ne budeš htio raditi, ta "garantirana" plata će ostati samo san, jer će te potjerati nakon par dana.
Lokacija: Irska. Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Forum

« Reply #1 on: 30/September/2017 »

Offline StK

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
  • Recruitment Agency: Kouzon
« Reply #2 on: 30/September/2017 »
Koja je agencija u pitanju ako nije tajna, kakva je uopste situacija sa Srbima i Royalom?

Offline Aletador

• Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: 30/September/2017 »
Boss sto mi rusis snove sa ovom negativom  no;;;  ne bi aplicirao za brod da ne planiram raditi  :D

@StK agencija je Hiren International i u Dubaiju je, ja sam aplicrao odavde posto radim skoro dve godine u Dubaiju.

Online CEO

• Administrator
  • Registered
  • *
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
« Reply #4 on: 30/September/2017 »
Pa nije negativa, samo kažem kako jeste ...  :bathtime:
Lokacija: Irska. Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline cookie007

• Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
    • View Profile
« Reply #5 on: 17/October/2017 »
Pozdrav drugari...prosle nedelje sam imao intervju za poziciju assistant waiter za RCCl, pre dva dana su me zvali iz agencije i rekli da sam prosao i da odem do agencije. U agenciji su mi dali neki document na jednom listu na kome je pisalo nesto u fazonu kao stavljeni ste u talent pool za poziciju WA (ovaj iz agencije kaze to je assist. waiter ali u dokumentu stoji samo WA  (0.o)) sa garantovanom platom od 1300$ on a 49 week basis. Dalje kaze da preporucuju da jos ne dajem otkaz na trenutnom poslu i jos neke gluposti. U sustini zanima me jel WA sigurno pozicija asst. waiter i sta znaci ovo garantovana plata od 1300$ na 49 nedelje? Hvala unapred  :wave:

ne znam jesi li nasao odgovor, ali WA je oznaka na Royalu za asistenta i ovo ti je bio samo predugovor da se ti slazes s tom minimalnom placom i trajanjem ugovora. ako si potpisao i poslao da se slazes sad ti idu traziti mjesto na brodu, kad ga nadu dobijes datum ukrcaja
:)

Forum

« Reply #5 on: 17/October/2017 »