Author Topic: Mare Adriatic?  (Read 86413 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline lakizlaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #135 on: 19/October/2010 »
Kao prvo nisu radnici Mare Adretika uhapseni koliko ja znam od ljudi koji su se danas culi i saznali da zvanicno zatvoreni a za gazdom raspisana poternica.To kao prvo a drugo kako si pancevac saznao da je banka primala uplate na racun radnika ko te je informisao sa tako poverljivim podatkom sto se tice banke.Ako ti je informacija iz banke neko iz te banke  cini krivicno delo jer su takvi podaci sluzbena tajna.P.S.dobar clanak u PRAVDI upravo sam ga procitao na sajtu....

Offline andrejpancevo

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #136 on: 19/October/2010 »
slušajte me ljudi i DOBRO pročitajte šta vam pišem, i nemojte analizirati i komentarisati moje postove, kao što sam rekao i ja sam jedan od namagarčenih i ja sam počeo proveravati o čemu se radi tek kada sam dao pare. ali,to ne daje nikome na prvo da bude zloban, niti da se pravi šale na tudj račun. ovi ljudi nisu hteli hleba preko pogače,samo su hteli da odu negde pošteno da rade da bi obezbedili egzistenciju za svoju porodicu.
@ majstOr: ne budi zloban, jel ni ti ne bi voleo da se neko prema tebi tako ponaša, i bez obzira šta ti piše na avataru i kakve ofucane fraze koristiš,koje je neko izmislio nekad, ako nekome ne možeš pomoći nemoj mu odmagati i smejati mu se. nadji sebi život, manje brini tudju brigu! jel ti druže moj, najmanje možeš znati u hrvatskoj šta se dešava ovde u srbiji !  hvala
@ lakizlaja: nažalost sa zakašnjenjem, našao sam prave veze, ne rekla-kazala već ljude koji sa svojim radnim mestom mogu da potvrde ono što mi govore i nikako mi ne pada na pamet da ovde niti bilo gde pišem ono što ni ja ne bi voleo da čujem.
 I PONAVLJAM I JA SAM JEDAN OD NAMAGARČENIH, ALI I JEDAN OD ONIH KOJI SE NADAJU !
POZDRAV

Offline Majst0r

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 578
  • O RLY?
    • View Profile
Analiza i komentar
« Reply #137 on: 20/October/2010 »
Evo analize i komentara.

nemojte analizirati i komentarisati moje postove

To na Internetu nećeš doživjeti. S druge strane... odakle ti ideja da dođeš na forum i zahtjevaš od drugih da ne komentiraju tvoje postove? BTW to je ideja foruma. Ako to ne želiš, napravi negdje blog i isključi komentare. Zapravo, možeš i pisati u notepadu i spremati na disk, još manja za*****ancija od bloga.

@ majstOr: ne budi zloban, jel ni ti ne bi voleo da se neko prema tebi tako ponaša, i bez obzira šta ti piše na avataru i kakve ofucane fraze koristiš,koje je neko izmislio nekad, ako nekome ne možeš pomoći nemoj mu odmagati i smejati mu se. nadji sebi život, manje brini tudju brigu! jel ti druže moj, najmanje možeš znati u hrvatskoj šta se dešava ovde u srbiji !  hvala

Ponajprije, hvala na (netraženom) životnom savjetu, ali imam puno slobodnog vremena ovih dana pa mi je ovo dobar oblik zabave.  :sprda:
Baš ovako želim da se drugi (javno) ponašaju prema meni ako mi se to dogodi. Drago mi je kad ljudi primjenjuju Zlatno pravilo.
Što se tiče 'fraza koje je neko izmislio nekad': pametne izjave nemaju rok trajanja.
Što se tiče geo-političkog konteksta problematike: najmanje je bitno da li se radi o Srbiji ili Austriji ili Sj. Koreji. Isto bih komentirao situaciju da se dogodila u jednoj od tih zemalja (osim, naravno, ako ne živim u Sj. Koreji).

JEDAN OD ONIH KOJI SE NADAJU
Q.E.D.
I don't accept private messages! You have been warned. Send at your own risk.

Offline Nataly

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #138 on: 20/October/2010 »
Nisam se bas proslavila pisanjem na forumu, vise sam citalacke prirode b00/. Znam da bi bio red i da se predstavim, ali cu to uraditi za par dana. Do tada samo ovoliko od mene.

Zvanicna stranica NBS, pretraga duznika u prinudnoj naplati.
Mislim da Vam slika sve govori.





Evo jos jedan link. Iako ga ima na pocetku teme na vise mesta, ali evo opet, da se ne mucite da trazite.

http://pretraga.apr.gov.rs/RepsisPublicSite/Public/Enterprise/BasicData.aspx?BusinessEntityId=2312942&RegistryCode=20453036&rnd=818720460

Offline blablatrucbla

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #139 on: 20/October/2010 »
nemoj se draga truditi previse,sve smo to videli,nbs,apr..mi smo konkretno bili vezani sa racunima neke druge banke.I uostalom sta je bilo bilo je.Idemo dalje...

Offline blablatrucbla

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #140 on: 20/October/2010 »
Zloban i pakostan? Što bi ti tek mislio da nisam bio taktičan pa koristio sarkazam u prijašnjem postu.

Zar stvarno misliš da trebam 'imati obzira' prema naivcima? Žao mi je okolnosti i obitelji ljudi kojima se to dogodilo, naravno. Ali ako misliš reći da trebam imati poštovanja prema naivcima, onda se grdno varaš. Takve stvari se događaju svakodnevno svugdje u svijetu jer je većina ljudi naivna, praznovjerna i nedovoljno se informiraju o bilo čemu. Neki ljudi, čak i nakon što im se racionalno i informirano obrazloži situacija, i dalje 'vjeruju' prevarantima i pustim obećanjima. Opet, nakon što su bili upozoreni. Kako onda da im se ne smijem i da se odnosim prema njima s poštovanjem te da imam obzira prema njihovim osjećajima? Bilo bi kontra-produktivno. Moram im se smijati, naravno, tako da drugi koji ovo budu čitali malo bolje promisle prije nego krenu njihovim koracima.

Ajde sad kreni od početka ove teme i pročitaj sve što piše da ti bude jasno zašto sam 'zloban i pakostan'.



Izvini "Majstore",suvise grube reci koristis.Nije lepo smejati se tudjoj nesreci,jer se smejes mojoj porodici.Bar ja nisam verovao da ce se ovo dogoditi jer sam sredjivao preko druge firme ciji su vlasnici moji prijatelji.Ja cu to sa njima da sredim i moj novac ce biti vracen.Govorim ovo zbog drugih koji su direktno isli preko mare adriatica

Offline Jure

  • Registered
  • *
  • Posts: 65
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #141 on: 20/October/2010 »


Izvini "Majstore",
Šta san ti reka majstore..........Kula stražara!!!!!!!!!


Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mare Adriatic?
« Reply #142 on: 20/October/2010 »
Hvala Nataly za info.
A ovaj donji link u tvojem postu ne radi, kaže "Aplikacija nedostupna"
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline Nataly

  • Registered
  • *
  • Posts: 8
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #143 on: 20/October/2010 »
Nema na cemu. Cudi me za donji link. Upravo sam ga otvorila sa teme, i dobila stranicu. Ali kao sto kaze blablatrucbla, to sada i nije vise toliko bitno, steta je ucinjena, treba da se potrude da makar malo umanje svoje gubitke.

Ali...posto i ja nazalost zivim u ovoj nesretnoj zemlji, mislim da ce to biti veoma tesko, posto su u ovoj zemlji prevaranti zasticeni vise nego osteceni, i nemate nikakve instrumente da se borite protiv toga. Podnesete tuzbu, koja se otegne u nedogled. Prevarant pobegne, ili otvori novu firmu, sto je ovde kod nas moguce, i nastavi da radi isto sto i ranije. I tako sve u krug. Ne ljutite se osteceni, ali uvek ce biti ljudi pogodnih za prevariti.

Ja sam licno dozivela takvu stvar, i ponekada iako dobijete preporuke od vise ljudi, sprovedete opsezna istrazivanja firme i coveka sa kojim treba da poslujete, odete da pogledate poslove koje je odradio, moze da se desi da Ugovor ne bude ispostovan. Ima slucajeva kada firme i ljudi rade normalno par godina, posao im lepo krene, a onda sa viskom novca koji su zaradili dobijaju sve vece apetite i pocinju da tonu iz dana u dan sve dublje. To se meni desilo i evo vec duze od godinu dana pokusavam nekako da ublazim gubitke, ali o tome mozda nakon predstavljanja na nekoj drugoj temi.

I na kraju sta Vam ostaje, u takvoj drzavi. Da sami terate pravdu sto je mac sa dve ostrice. Na kraju mozete Vi da zavrsite kao tuzeni. Zalosno je sto drzava ne moze da Vas zastiti od ovakvih ljudi. Da su nam drzave prave drzave (kao sto nisu), ovakvi ljudi ne bi ni mogi da rade i da otvaraju svoje agencije.

Zelim Vam puno srece i nerve debele kao sajle. Trebace Vam. Znam, iz iskustva (sreca pa inace imam zivce kao sajle, inace bih odavno bila u kosulji sa rukama na ledjima).:hekla:

Offline lakizlaja

  • Registered
  • *
  • Posts: 11
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #144 on: 20/October/2010 »
Pancevac prvo izvini ako sam te nesto uvredio ali moje informacije su iz prve ruke one bi bile objavljene jos prepodnenim casovima ali sam na poslu do uvece ja nenosim komp sa sobom.To sto sam kazes da si namagarcen znaj da nisi ni prvi ni poslednji i ja sam bio u istoj situaciji za mnogo manji iznos ali sam se osecao kao ti verujmi,zato nemoj da se ljutis na nikog jer na ovom a verujem ni na nekom drugom forumu niko nemisli nista lose.Zato na sve to treba da budes :pop:

Offline trki30

  • Registered
  • *
  • Posts: 4
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #145 on: 21/October/2010 »
Pa deste dobri ljudi, juce sam odvezo drugara do agencije "Mare" i vido da je tabla skinuta a ljudi koji su ispred bili kazu da nerade telefoni od agencije vez 3 dana. Naravno drugar je odlepijo zbog love. A ja mu kazem da sam vise platio saobracajnih kazni nego sto on moze da izracuna. Tako da tera dalje i da nebrine pare ko pare. Naravno ne odobravam te prevare ali nek se organi reda gone sa njima jel da ti nesto pokusas nemas za advokata a da im pretis opet ces na....ti. :run:  Toliko od mene pozzzzz

Offline blablatrucbla

  • Registered
  • *
  • Posts: 13
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #146 on: 22/October/2010 »
MORAM OVIM PUTEM DA ZAMOLIM VLASNIKE AGENCIJE IZ PANCEVA DA SE JAVE OSTECENIMA.TELEFON IM UZALUDNO ZVONI DANIMA I MISLIM DA JE KRAJNJE VREME I DA PODIGNU SLUSALICU I DAJU OBJASNJENJA.CEKAMO ODGOVORE U VEZI "OZBILJNE" AGENCIJE MARE ADRIATIC



HVALA

peanutz

  • Guest
Re: Mare Adriatic?
« Reply #147 on: 22/October/2010 »
Moram ovim putem da zamolim Sefa Foruma da zakljuca temu jer je ovo forum o zaposljavanju na cruiserima a ne Amnesty International ili Human Rights Watch. Mare Adriatic je prevara sto se znalo od 2ge stranice ove teme. Svaka dalja rasprava je suvisna. Hvala.

Online CEO

  • Administrator
  • Registered
  • *
  • Posts: 9941
  • Chief Executive Officer
    • View Profile
  • Country: Croatia
Re: Mare Adriatic?
« Reply #148 on: 22/October/2010 »
Neka pisu ljudi, puno pouka se da izvuci iz ove price o Mare Adriaticu.  :deda:
Odavno ne plovim. Sve odgovore pronađite na forumu.
http://youtu.be/gABS8a4wm9o (door=forum, ja Morpheus ti Neo)

Offline oliver74

  • Registered
  • *
  • Posts: 3
    • View Profile
Re: Mare Adriatic?
« Reply #149 on: 03/November/2010 »
i ja sam proveravao u narodnoj banci srbije i apr-u,jer sam bio sumnjičav,ali išao sam i na lekarski,pa sam pomislio,ipak nije prevara,biće nešto,ali tek juče 01.11. sam saznao posle vas o ovome i ne mogu da verujem šta ova država dozvoljava
Oliver;niš