Author Topic: Utisci sa intervjua za Uniworld 09. i 10. 01. 2011. (Zagreb)  (Read 51690 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Cestitamo. Jel su zvali jos nekog? Ja sam prva, mada nema ih da se jave.  :pp:

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Ja sam u pocetku bio druga i odjednom juce zvoni telefon poprilicno sam ze iznenadio,pozitivno naravno.Sad se cekaju papiri za vizu i ugovor.a sredinom februara idem u austriju na neku vrstu treninga!!!

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Za koju poziciju su te primili?

Offline Costarico

  • Registered
  • *
  • Posts: 179
    • View Profile
Evo nada za nekoga iz Housekeeping-a..ja sam odustao od Uniworld-a :)
Danas me zvao Damir da vidi da li sam zainteresovan i naravno rekao sam da sam već našao posao i čovjek je razumio situaciju! Krivo mi je, al' šta da se radi!

Offline Lora

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 87
    • View Profile
Evo nada za nekoga iz Housekeeping-a..ja sam odustao od Uniworld-a :)
Danas me zvao Damir da vidi da li sam zainteresovan i naravno rekao sam da sam već našao posao i čovjek je razumio situaciju! Krivo mi je, al' šta da se radi!

znaci vec se znaju datumi za prvu grupu??

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Znaju se ali samo za neke pozicije. Vidis da su neke iz prve vec zvali, ne znam sto nas ostale ne zovu! Ili nema slobodnih pozicija ili se Luigi predomislio!!  :pp:

Offline Aleks of the Seas

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 37
    • View Profile
E ovako ljudi da se javim samo da su me zvali malopre iz agencije i rekli da sam u prvoj grupi za ukrcavanje za Uniworld a bio sam u drugoj u pocetku.martina mi je rekla da do 1 marta moram da sredim vizu i da cu imati ugovor i da sredinom februara moram da idem na neku obuku u austriju,tako da svi koji ste u drugoj grupi ne brinite mozda ce i vas zvati.jos jednom ledeni hvala za sve informacije.
  Alal vera Ogi, cestitam. Drago mi je zbog tebe, nadam se da ces lepo zaraditi.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Prijavio sam se za waitera ali u pocetku sam bio na stand by-u sada nisam vise u prvoj sam grupi.Hvala Alex na cestitkama steta sto nismo svi prosli al sta je tu je,koliko vidim samo ja i sofii za sad idemo u prvoj grupi.

E da ako ovo neko cita ko mozda ide u Austriju na kick off neka se javi!!!

Sefe menjam svoj status cim potpisem ugovor,nadam se da je to ok? Fala vi punooo!!!

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Javljeno iz Riverside-a!

"Za sada smo dobili listu kandidata koji bi zaopčeli rad sa početkom sezone, svi ostali su na on hold pozicijiama. Tako je vas koje nismo još zvali za sada nema slobodne pozicije.
Čim budemo dobili daljnje informacije mi ćemo vas odmah kontaktirati.
"

Sta me je uopste stavljao u prvu grupu ako sam opet na on hold!  :pp:

Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Znaci to je to sto se tice starta sezone.E jbg sad moram da trazim neku sljaku do ukrcavanja.

Offline anonimni_81

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 225
    • View Profile
Ljudi stvarno mi je zao zbog vas nemojte se predajete cuo sam od mnogih ljudi koji su vec na brodovima da i vas koji ste na hold poziciji ce zvati jer i ovi koji su tamo moraju na odmor nekad pa vi dodjete ko zamena.ja sam isto se sa time pomirio ali eto sreca me je pogledala pa idem na pocetku sezone.

Offline Fasulev

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 2
    • View Profile
Evo da konacno i ja zapisem moj prvi post.I jas sam isto prosao interjvu u prvoj grupi sam i evo pred 3 dana su me zvali iz agencije da se ukrcavam pocetak sezone.

Sada cekam da mi prate ugovor.
Hocu da pozdravim sefa forum je fantastican.
 


Offline RAS KASS

  • Registered
  • *
  • Posts: 191
    • View Profile
Malo pre sam dobio mail od Riverside-a da nema slobodne pozicije za mene za pocetak sezone pa ostajem on hold.

Jel zna neko koliko pre ukrcaja te obaveste u toku sezone?Pitam zbog otkaznog roka od 15 dana,ako si negde zaposlen.

Offline urosevic100

  • Cruise Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 39
    • View Profile
Da, jel zna neko iz licnog iskustva kada obicno pozovu?

Offline ledeni6

  • River Ship Veteran
  • Registered
  • *
  • Posts: 471
    • View Profile
Ja saznao 15.04.2010.a imao ukrcaj 09.05.2010. eto znači skoro mj.dana sam znao unaprijed!
Potrudi se da dobiješ što želiš ili češ morati zavoljeti to što dobiješ/b]